Zbavte se strachu a fobií jednu pro vždy!

Každý z nás určitě zažil nějakou formu strachu, ale když už nás začne ovládat, je na čase se ho zbavit. Strach má pro člověka od počátku ochranný charakter, je určitou odpovědí na konkrétní nebezpečí, ale když už se intenzita strachu zvětší a stane se z něho fobie, život člověka je pak dosti omezen. Fobie je úzkostná porucha charakterizovaná chorobným strachem ze situací, lidí nebo zvířat  či objektů. Tento strach může být ochromující. Výrazně narušuje běžné fungování a může zasahovat do každodenního života. Pouhé pomyšlení na fobickou situaci může vyvolat úzkost. Postižený si nesmyslný strach plně uvědomuje, ale není schopen ho vlastní vůlí potlačit.

Jak Vám regrese pomůže?

Regresní terapie jde na rozdíl o klasických konvečních terapií hluboko do Vaší minulosti a hledá hlavní příčinu Vašeho problému. Protože pouze nalezením hlavní příčiny, tj. nalezením okamžiku, kdy  Váš problém začal, se ho můžete definitivně a na trvalo zbavit. Po vyhledání a zpracování všech příčin je terapie ukončená.

Je tato metoda bezpečná?

Klient je celou dobu při vědomí, je pouze hluboce uvolněn, vše si pamatuje a má pod kontrolou, má pouze zavřené oči pro lepší soustředění. Samotné vybavení a znovuprožití nějaké události z minulosti nebezpečné není.